O nás ZO ECHOZ SSE

Je našim záväzkom a zároveň cťou Vás zastupovať pri riešení dôležitých otázok a problémov v sociálnom dialógu s vedeniami jednotlivých spoločností skupiny SSE alebo pri kolektívnom vyjednávaní kolektívnych zmlúv a ich dodatkov so zástupcami manažmentov spoločností skupiny SSE.

Zásluhou našich doterajších dlhoročných skúseností (od vzniku Slovenského Odborového zväzu v r.1991 a spojeniu v Energeticko – Chemický odborový zväz koncom roka 2009) vieme, že vyriešenie každého problému k spokojnosti zamestnancov je pomerne náročný proces. Cesta dosiahnutia výslednej vzájomnej dohody so zamestnávateľmi, výhodnej pre zamestnancov, si vyžaduje veľkú mieru nasadenia, energie a skúsenosti. Je pre nás morálnym a kolegiálnym záväzkom to urobiť pre Vás.

Jednota a spájanie boli hlavnými motívmi postupného zlučovania so samostatne pôsobiacimi odborovými organizácia v Metrológií a nakoniec v EEM v roku 2014. Už vtedy sme si plne uvedomovali, že v jednote vedený „sociálny dialóg“ so zamestnávateľmi nadobudne v krátkom čase pomerne veľký význam.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru, bez ktorej by sme nedosiahli doterajšie výsledky a neboli pripravení s Vašou podporou čeliť novým výzvam v nasledujúcom období.

Výbor ZO ECHOZ SSE, a.s.